Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аксесуари BDSM

Фільтр
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

 

Завдяки книзі та фільму «50 відтінків сірого» елементи БДСМ, а особливо БДСМ-аксесуари, проникли в спальні багатьох українців. Немає нічого поганого в тому, що елементи БДСМ і БДСМ-аксесуари можуть додати пікантності кожній, навіть «звичайній» парі.

 

Для всього цього варто знати, що таке БДСМ насправді. Щодо номенклатури, то це абревіатура та поєднання таких слів, які відображають характер стосунків, що встановлюються постійно або з метою однієї зустрічі:

 

B&D – зв’язування та дисципліна: наказ і примушування інших до виконання різноманітних дій, покарання за погану поведінку (покарання можуть бути як фізичними, так і символічними, наприклад, тимчасове розірвання контакту з покірним партнером)

 

D/S – домінування/підпорядкування: створення сексуальних ситуацій, у яких одна сторона (він або вона) є домінуючою та править у цій виставі, тоді як інша повністю підкоряється.

 

СМ – садизм і мазохізм: садисти насолоджуються болем, мазохістичними почуттями, переживанням болю і приниження.

 

Існує багато різновидів БДСМ, і стосунки набувають повного діапазону інтенсивності від еротичних ігор до способу життя, в якому ці принципи також переносяться в інші сфери за межами спальні. Але, звичайно, будь-хто може скористатися багатством БДСМ як джерелом натхнення для гри в спальні, не занурюючись глибше в ідеологію. Наручники, порка, рольові ігри, надання вашому партнеру повного контролю над вашим власним тілом або вашою зустріччю протягом однієї ночі можуть стати захоплюючою зміною в рутині та оживити будь-які стосунки.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie 
Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie.